VIII Seminarium im. Zbigniewa Kowala

VIII Seminarium mojego, naszego trenera przeszło do historii.

Co roku w okolicach urodzin Zbigniewa Kowala, wybitnego trenera judo, wspaniałego pedagoga i człowieka spotykamy się i wspominamy go.

W tym roku dodatkowo na seminarium przyjechali zawodnicy kickboxingu z Klubu CSE Sparta z Chrzanowa z trenerką Wiktorią Ziober, również judo’czką 1 kyu.

Dziękujemy za obecność i chęć poznania judo.

Seminarium prowadzili: Romuald Baran z zawodnikami, Arkadiusz Skorupka, Krzysztof Dziekoński i Paweł Penszko – dziękuję za cenną wiedzę i profesjonalne podejście do treningu.

Na tatami uczyliśmy techniki judo a przed salą rozmawialiśmy i wspominaliśmy trenera Zbigniewa i jego cudną żonę Ewę. Minęło 8 lat i wciąż nam brakuje cennych uwag, czy ciekawych opowieści naszego trenera np. „o koniu którego można doprowadzić do wodopoju, ale za niego nie można się napić.”  Każdy kto trenował u Kowala wie o czym mówię. Bardzo się cieszę, że na seminarium przyszedł, jak co roku, Julian Laszko – Bolo, kolega z maty moich czasów. Jemu również zawdzięczam moje sukcesy sportowe. Bardzo miło. Brakło w tym roku wielu ludzi ze starej wiary, kochani za rok macie być, nie ma wytłumaczenia. 

Było pyszne ciasto, kawa i catering z Bistro Helenka za co bardzo dziękujemy.

Do zobaczenia za rok.

     

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Judo, SEMINARIUM im. Z. KOWALA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.