AKCJA ZAKOŃCZONA – dzieci z Domu Dziecka otrzymały przybory szkolne od judo’ków

serce-ruchomy-obrazek-0886

dom-dziecka

Coroczna akcja zakończona. Judocy z Ksawery i Łagiszy zbierali artykuły szkolne dla dzieci z Domu Dziecka z Sarnowa cały wrzesień. Dzisiaj wraz z ekipą wspaniałych ludzi zawieźliśmy 5 kartonów. Rodzice judoków upiekli ciasto by podczas pobytu przy herbacie porozmawiać z wychowawcami o potrzebach wychowanków. Mali judocy Julka N, Julia i Bartuś M, Mateusz S, i Kamila S, przez 2 godziny bawili się z dzieciakami, które tak pragną miłości i normalnego domu. Miła atmosfera choć łezka kręci się w oku, ile zła spotyka te niczemu nie winne dzieciaki.

BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.