Śląska Liga Judo Runda VI Koszęcin

 

Śląska Liga Judo Runda VI KOSZĘCIN

Koszęcin bronił się przed nami jak tylko potrafił: śnie, ślizgawica, a nawet zmasowany atak radiowozów. Jednak my byliśmy bardziej dzielni, niż nam się wydawało jeszcze wczoraj. Atak wirusów pozwolił nam na wystawienie jedynie dziesięcioosobowej reprezentacji. Założenia treningowe zostały w większości zrealizowane co pozwoliło nam oglądać ładne walki reprezentantów Będzina. Zebraliśmy dużo materiału do dalszego doskonalenia swoich umiejętności. Na miano największego Samuraja z Będzina zasłużył Piotr Majcher, który pomimo walki z gorączką nie odpuścił ani jednej walki, a musicie uwierzyć na słowo nie było to 36,9 st.C. BRAWO.

I miejsce:

Białas Oliwia, Romanowska Lena

II miejsce:

Wyszyński Stanisław, Kosmała Michał, Wyrozumski Franciszek

III miejsce:

Wyszyński Tadeusz, Galas Jakub

IV-V miejsca:

Pałka Szymon, Majcher Piotr, Galas Michał

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Judo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.