Śląska Liga Judo

 

W minioną sobotę tj. 04.03.2023 uczestniczyliśmy w perwszej edycji tegorocznej Śląskiej Ligi Judo, która odbyła się w Ożarowicach. Zawodniczki i zawodnicy naszego klubu stoczyli wiele walk, które z pewnością dadzą podstawę do analizy popełnionych błędów a w konsekwencji do doskonalenia samego siebie. Gratulujemy wygranych pojedynków i zdobytych medali.

I miejsce:

Wyszyński Tadeusz, Modelska Aniela, Kuziel Justyna, Jaworski Kacper

II Miejsce:

Wyszyński  Stanisław, Lena Romanowska, Knez Jan, Galas Jakub, Pulut Oliwia, Pałka Szymon,

III  Miejsce:

Wyrozumski Franciszek, Majcher Piotr, Kusy Franciszek,

IV Miejsce :

Sierakowski Eryk, Wocial Marcel, Flanczewski Piotr, Kusy Hanna

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Judo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.