23.10.2021 Śląska Liga Judo – Bytom

 

         

Kolejna sobota spędzona rodzinnie czyli na kolejnej edycji Śląskiej Ligi Judo. Tym razem gościliśmy w Hali sportowej Na Skarpie im. Józefa Wiśniewskiego.  Do udziału w rywalizacji sportowej zgłosiliśmy 36 zawodników reprezentujących nasz klub oraz miasto Będzin. Jak podają organizatorzy ilość zawodników biorących udział w zawodach był na rekordowo wysokim poziomie i przekroczył 650 młodych sportowców.

            Do domu wróciliśmy z 24 medalami z czego większość została w bardzo ciężkich walkach z wymagającymi rywalami. Pozostali zawodnicy zdobyli niezwykle bogaty bagaż doświadczeń sportowych .

I miejsce:

Cekus Alicja

Majcher Piotra

Staniczek Antonina

Kuziel Justyna

Żukowski Tymon

Gaik Borys

Modelski Sergiusz

II miejsce:

Modelska Aniela

Rzońca Zuzanna

Moskal Oliwia

Wyrozumski Franciszek

Margiel Aleksander

Rosa Nadia

Jankowski Nikodem

III miejsce

Kusy Zuzanna

Halemba Zuzanna

Zygmunt Maciej

Kyć Piotr

Delis Alan

Jaworski Kacper

Kusy Hanna

Łukaszewski Wojciech

Flanczewski Piotr

Burcon Natalia

                                                                                                                                    

              Szczególne gratulacje dla zawodników oraz ich rodziców, którzy brali udział pierwszy raz w zawodach sportowych. Gratulujemy również Nikodemowi Jankowskiemu, który kolejny już raz walczył w wyższej kategorii wiekowej. W oczach trenerów na wyróżnienie zasłużyli : Modelska Aniela, Kuziel Justyna, Żukowski Tymon, Modelski Sergiusz, Flanczewski Piotr, Piotr Majcher. Szczególnie pozdrawiamy naszego wojownika Jakuba Cekusa, który w trakcie swojej drogi na najwyższy stopień podium uległ kontuzji i niestety nie ukończył rywalizacji. Oczekujemy szybkiego powrotu na tatami.

Jolanta Poświat

Romuald Baran

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Judo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.