WAKACJE W TUNEZJI

1 LIS KACPER

2 LIS MIKOŁAJ

3 SKOREK MARCEL

4 BURCON NATALIA

5 NEUGEBAUER JULIA

6 PAŁKA SZYMON

7 MODELSKI SERGIUSZ

8 MODELSKI SERAFIN

9 JANKOWSKI NIKODEM

10 MARGIEL ALEKSANDER

11 MAGDALENA SZCZEPAŃSKA

12 WIKTORIA LIS

13 BOROWIK ALEKSANDER

14  PANTAK OLIWIA

15  KOSZNICKA WIKTORIA

 

Zapisy do końca lutego, jeśli zbiorę min. 20 osób, robię rezerwację i lecimy. Judo’ków jeszcze tam nie było, więc czekam na państwa decyzję. Oczywiście mogą się zgłaszać moje dzieciaki od 7 roku życia a nie jak na stronie biura. Zawsze grupę traktuje się inaczej, podobnie BON TURYSTYCZNY, załatwiłam z biurem macie Państwo możliwość wykorzystania go . /bon tylko na Polskę, więc biuro tym też zachęca /Dzieci zbierają kieszonkowe już dzisiaj – mowa o I turnusie w najniższej cenie. Uwaga trzeba mieć paszport to Afryka. Szefowa biura była w Tunezji niedawno jedyne obostrzenia to maseczki podobnie jak u nas. UWAGA, mogą Państwo też lecieć, nie to nie przeszkadza dorośli mile widziani. W razie pytań proszę dzwonić – Jola 501-304-989

W marcu zebranie z rodzicami dzieci, które lecą – szczegóły rezerwacji, opłat itd.

DZIECI SAMI DOWOZIMY NA LOTNISKO.

Pamiętajcie jak dojdzie do wylotu wpłacając zaliczki proszę pamiętać o ubezpieczeniu od rezygnacji – wówczas gdybyśmy nie lecieli z jakiś powodów zwraca nam biuro całość kwoty, to ważne.!!!

http://www.mamuno.pl/osw,50,Tunezja-2021r–SUPER-OBOZ——piekna-plaza—–?fbclid=IwAR2vbbUbLL5ANBhD93kad8eJyqiQeGBnx78PXubOcVfpBBukzUzMyOW9wig

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.