20 LAT MINĘŁO

 

 

Cudowny dzień, cudowni ludzie.

            Dzisiaj 15 stycznia obecny Prezes Romuald Baran i Sekretarz Jolanta Poświat, po wcześniejszym zapowiedzeniu, gościli w rezydencji Państwa Bachowskich. Wizyta miała charakter nie tyle towarzyski lecz przede wszystkim udaliśmy się z zamiarem wręczenia oficjalnego listu gratulacyjnego oraz kwiatów a wszystko to z okazji 20 rocznicy powstania Uczniowskiego Klubu Sportowego do którego stworzenia przyczynili się właśnie Państwo Sylwester i Zdzisława Bachowscy. Jakież było nasze zaskoczenie, gdy gospodarze ugościli nas upieczonym tortem z logo naszego kluby. Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie i za lata, w których Pan Sylwester był Prezesem klubu a Pani Zdzisława członkinią komisji rewizyjnej – DZIĘKUJEMY.

 

20 LAT UKS MOS BĘDZIN

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.