Podsumowanie roku treningowego

Kochani judo’cy i rodzice sekcji judo UKS MOS Będzin

        W związku z nietypową sytuacją w jakiej się znaleźliśmy, w obawie o nasze wspólne zdrowie niestety nadal jesteśmy zmuszeni do prowadzenia zajęć w formie E treningów. Jednocześnie bardzo dziękujemy grupie dzieci, która jest z nami od połowy marca i codziennie, aktywnie bierze udział w E treningach i telekonferencjach na zoom.

         Ponieważ sporty kontaktowe, takie jak judo zostały zakwalifikowane  do grupy IV etapu znoszenia ograniczeń – termin kolejnych zmian nie został jeszcze podany do publicznej wiadomości, dlatego też przed wakacjami chcieliśmy zrobić podsumowanie roku treningowego.

          Postanowiliśmy wyróżnić naszych sportowców za wyniki i aktywność w naszej sekcji. Proponujemy spotkanie 25 czerwca 2020 /CZWARTEK/ na widowni przy boisku obok sali judo – godzina 16:30 ul. W. Szymborskiej 1, Będzin (prosimy o zachowanie odległości i posiadanie maseczek)..

          Oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych do spotkania z nami, kończąc rok treningowy i wyróżniając najlepszych z najlepszych motywujemy sportowców do dalszych zdjęć, zawodów i pokazów. Pamiętajcie wszyscy jesteście MISTRZAMI – wy uczycie się tej pięknej dyscypliny sportowej – judo, gdy wasi rówieśnicy najczęściej wolny czas spędzają przed komputerem grając w gry.

Wyróżnieni za udział  w: aktywność w E treningach oraz udział w zawodach co najmniej 3-ch Śląska Liga Judo, Pokonujemy Granice w Bielsku Białej I Grand Prix w Pawłowicach.

          Poniżej lista dzieci wyróżnionych, które zapraszamy do odbioru nagród:

 1. BANACHMIŁOSZ
 2. BOROWIK FILIP
 3. BURCON NATALIA
 4. BURCON MELANIA
 5. CEKUS ALICJA
 6. CEKUS JAKUB
 7. CIEŚLA HANNA
 8. DELIS ALAN
 9. FLANCZEWSKI PIOTR
 10. GAIK BORYS
 11. GMYREK KACPER
 12. GMYREK ANTONI
 13. GRZELAK BARTOSZ
 14. JANKOWSKI NIKODEM
 15. KĘDZIERSKI KACPER
 16. KOMENDARSKI TOMASZ
 17. KROCZEK KATARZYNA
 18. ŁĄCKI IGNACY
 19. MACZUGA JULIA
 20. MACZUGA BARTOSZ
 21. MAKUŁA JAKUB
 22. MARGIEL ALEKSANDER
 23. MODELSKI SERGIUSZ
 24. MODELSKA ANIELA
 25. MODELSKI SERAFIN
 26. NATKANIEC OSKAR
 27. PAWŁOWSKI WIKTOR
 28. PENCAK ALEKSANDRA
 29. PIOTROWSKA ANTONINA
 30. PIOTROWSKI JAN
 31. ROGULSKA IZABELA
 32. ROGULSKI ADAM
 33. ROMANOWSKA LENA
 34. SIEDLECKA ANTONINA
 35. SOBOL JAN
 36. SOKÓŁ BORYS
 37. STANIEWSKI ALEKSANDER
 38. STOLARSKA JULIA
 39. SZYMON PAŁKA
 40. TOŁAJ BARTOSZ
 41. WOŹNIAK OLIWIA
 42. ZARYCHTA MAJA

Wszystkim dzieciom gratulujemy wytrwałości w 2019-2020 roku treningowym a rodzicom zaangażowania w sportowy rozwój swoich pociech. Mamy nadzieje, że jesteście Państwo zadowoleni z naszych zajęć i dzieci wrócą do treningów, kiedy tylko będzie to możliwe.

Trenerzy: Jolanta, Romuald i Krzysztof

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.