26.1O.2O19 Śląska Liga Judo – Bytom

Kolejna sobota spędzona rodzinnie czyli na V edycji Śląskiej Ligi Judo. Tym razem gościliśmy w Hali sportowej Na Skarpie im. Józefa Wiśniewskiego.  Do udziału w rywalizacji sportowej zgłosiliśmy 33 zawodników reprezentujących nasz klub oraz miasto Będzin. Jak podają organizatorzy ilość zawodników biorących udział w zawodach był na rekordowo wysokim poziomie i przekroczył 700 młodych sportowców.

Do domu wróciliśmy z 19 medalami z czego większość została w bardzo ciężkich walkach z wymagającymi rywalami. Pozostali zawodnicy zdobyli niezwykle bogaty bagaż doświadczeń sportowych .

I miejsce:

Cekus Alicja                                                                                                                                                Margiel Aleksander                                                                                                                        Cekus Jakub                                                                                                                                    Zarychra Maja                                                                                                                        Jankowski Nikodem                                                                                                                    Juszczyk Piotr

II miejsce:

Pawłowski Wiktor                                                                                                                              Stolarska Julia                                                                                                                                    Kozłowski Mateusz                                                                                                                                Rogulski Adam                                                                                                                                  Dziakiewicz Magdalena                                                                                                                   Borowik Filip

III miejsce

Banach Miłosz                                                                                                                                        Banaś Błażej                                                                                                                                              Rogulska Izabela                                                                                                                                       Kawa Wiktor                                                                                                                                            Delis Alan                                                                                                                                                   Łącki Ignacy                                                                                                                                      Modelski Serafin

Szczególne gratulacje dla zawodników oraz ich rodziców, którzy brali udział pierwszy raz w zawodach sportowych. Gratulujemy również Nikodemowi Jankowskiemu, który kolejny już raz walczył w wyższej kategorii wiekowej, gdzie uplasował się na 1 miejscu.

Dziękujemy wszystkim za udział w tej imprezie i już zapraszamy do udziału w ostatniej edycji tego roku, która odbędzie się 23 listopada w Tarnowskich Górach.

Jolanta Poświat                                                                                                                                      Romuald Baran

Były autografy od Mistrza Pawła Zagrodnika i zdjęcia z trenerem Romualdem

więcej zdjęć na : http://chomikuj.pl/superwakacje

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Judo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.