15.O6.2O19 X MISTRZOSTWA BĘDZINA W JUDO

Tegoroczne X Mistrzostwa Będzina w Judo jak co roku dedykowane nauczycielom judo’ków połączone z końcem roku treningowego. Mistrzostwa mają wyłonić najlepszego zawodnika i zawodniczkę będzińskiej sekcji w danej kategorii wagowej i roczniku, dlatego też w zawodach biorą udział wyłącznie judo’cy naszej sekcji. Najlepsi z najlepszych zostaną również wyróżnieni za cały rok solidnej pracy. Jak co roku będzie ciasto i kawa oraz goście czyli zaproszeni przez judo’ków nauczyciele – wychowawcy. W tym roku będą również kiełbaski z grilla dla wszystkich – szykuje się fajna sportowa zabawa i miła atmosfera.

11:OO startujemy rozgrzewką

11:3O witamy przybyłych gości tj. nauczycieli i wręczamy wyróżnienia

12:OO rozpoczynamy walki

PROSZĘ O SPRAWDZENIE CZY JESTEŚCIE ZAPISANI

Ten wpis został opublikowany w kategorii Judo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.