Śląska Liga Judo 01. 06. 2019

Dzisiaj Dzień Dziecka!!!

Z naszymi wspaniałymi zawodnikami pojechaliśmy na ostatnią przed wakacjami rundę Śląskiej Ligi Judo. Tym razem gościliśmy w  Hali MOSIR w Radzionkowie, gdzie organizatorem zawodów był UKS  IKIZAMA Radzionków. Jak zwykle hala wypełniła się po brzegi młodymi judokami . Wielka porcja sportowych emocji towarzyszyła nam przez cały dzień. Będzin był reprezentowany przez naszych wspaniałych zawodników, którym gratulujemy osiągniętych wyników sportowych oraz uzyskanego doświadczenia zawodniczego.

I miejsce

Kapusta Igor 2013                                                                                                                              Rogulski Adam 2013                                                                                                                            Nikodem Jankowski 2O1O                                                                                                                      Filip Borowik 2O13

II Miejsce

Hanna Cieśla 2013                                                                                                                    Stolarska Julia 2012                                                                                                                  Bagiński Tymoteusz 2014                                                                                                                 Bartosz Tołaj 2OO8                                                                                                                Węgrzynowicz Marcel 2011

III Miejsce

Margiel Aleksander 2012                                                                                                            Langier Emil 2011                                                                                                                    Natkaniec Oskar 2011                                                                                                                              Jan Sobol 2010                                                                                                                              Oliwer Tondos 2007                                                                                                                            Karol Gącik 2011                                                                                                                               Piotr Kubela 2011

IV Miejsce

Rogulska Izabela 2012                                                                                                        Flanczewski Piotr 2010                                                                                                                      Łącki Ignacy 2010

 

 

jeden z najmłodszych – Filip Borowik

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Judo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.