AMELIA SIWEK

AMELIA SIWEK ZWYCIĘŻA W SZERMIERCZYM MEMORIALE JERZEGO PAWŁOWSKIEGO.

25.05.2019r w Grodzisku Mazowieckim odbyła się kolejna edycja Szermierczego Turnieju „Memoriał Jerzego Pawłowskiego’’.

           Kolejny duży sukces odniosła zawodniczka UKS MOS BĘDZIN AMELIA SIWEK, która po raz kolejny niema sobie równych w kategorii U-11. Tym razem po świetnych walkach eliminacyjnych w drodze o ćwierćfinał pokonała 8:1 zawodniczkę UKS ZĄBKI Kusztal Urszulę w walce o półfinał zwyciężyła szablistkę UKS LUBLIN Ostrowską Amelię 8:5 o finał spotkała się z zawodniczką AZS AWF WARSZAWA  Maszewską Nel i zwyciężyła 8:6 a w finale nie dała szans Bartosz Elizie DRAGON ŁÓDŹ pokonując ją 8:4 i odnosząc kolejny sukces w tym sezonie tym samym potwierdzając swój talent.

Krzysztof Wątor

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szermierka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.