III Seminarium Judo im. Zbigniewa Kowala

W tym roku zapraszamy osoby, kluby nie związane z judo, celem poznania tej pięknej dyscypliny w myśl Kowala by każdy spróbował przygody z judo. Zapraszamy również chętnych mieszkańców Będzina do wspólnej zabawy w judo. Nie ma ograniczeń wystarczy tylko strój sportowy i chęci. Zgłoszenia indywidualne do 31.o3.2o19 przyjmujemy telefonicznie bądź elektronicznie – uksmosbedzin@gmail.com. PLAN SEMINARIUM: 1O:OO – 16:OO- wspomnienie o trenerze Zbyszku Kowalu- rys historyczny judo- podstawy judo, ukemi, ukłony, poruszanie się po tatami wybrane……- trzymania- duszenia- dźwignie- rzuty- zasady walki i sędziowania Planowana jest przerwa na posiłek przygotowany przez organizatora. Zapewniamy również kawę, herbatę zimne napoje.NALEŻY ZE SOBĄ WZIĄĆ: – wygodny strój sportowy /wskazana judoga, ale bez też można/- klapeczki- poczucie humoru WPISOWE = 1O zł płatne na miejscu tylko dla osób biorących udział w zajęciach na tatami KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA CERTYFIKAT UDZIAŁU W SEMINARIUM WSPOMINKI PRZY KAWIE 14:OO – 16:OO Tu zapraszamy wszystkie osoby, które trenowały u Zbigniewa Kowala i chciałyby po latach spotkać się i powspominać Mistrza. Jak zawsze im nas więcej tym ciekawsze wspomnienia. ZAPRASZAMY OSOBY TE MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH NA MACIE ALE NIE MUSZĄ – WYSTARCZY, ŻE BĘDĄ Z NAMI W TYM DNIU

I kolejny rok minął a my pamiętamy trenerze o Tobie …..

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Judo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.