WANNADO – 17.O6.2O18 WARSZAWA WILANÓW

Od 3 lat judo’cy z UKS MOS Będzin biorą udział w Festiwalu Sportów Wannado w Katowicach. Promują miasto i jego sportową część czyli judo. Na zaproszenie organizatorów Wannadu w Polsce odpowiedzieliśmy TAK, dlatego też wzięliśmy udział w Festiwalu w Warszawie na Wilanowie. Wczesnym rankiem wyruszyliśmy w kierunku stolicy. Wesoły autobus z samurajami dojechał tuż przed 11:OO na Wilanów. Mata już czekała. Wspaniała sportowa zabawa dla wszystkich zarówno dzieci jak i dorosłych. Wystąpiliśmy również na głównej scenie co spotkało się z wielkim aplauzem, gdy dowiedziano się, że przyjechaliśmy aż z Będzina. Miłe chwile, dzieci zadowolone – czekamy na kolejny Festiwal Wannado. Dziękujemy za zaproszenie i super pomysł na promowanie sportu

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Judo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.