WŁOCHY – 6-15.O7.2O18

 

 

 

 

PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z OFERTĄ

UWAGA ZALICZKĘ W WYSOKOŚCI 4OO ZŁ NALEŻY WPŁACAĆ JAK NAJSZYBCIEJ

KONIECZNIE Z DOPISKIEM:

IMIĘ I NAZWISKO, ADRES UCZESTNIKA

TERMIN: RIMINI 6-15.O7.2O18

JUDO BĘDZIN

BIURO PODRÓŻY MAMUNO

CZĘSTOCHOWA
ul. Tuwima 2  /vis a vis Urzędu Miasta Częstochowa/
ul.Ogrodowa 9
42-200 Częstochowa

W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ ŚMIAŁO DZWONIĆ

tel. 34 324 44 43,  34 322 72 22
tel. kom. +48 502 506 812

Dane do wpłat:
Nr konta: 12 1140 2004 0000 3802 5285 6930

e-mail: mamuno@onet.pl 

1 NAJLEPIEJ WPŁACIĆ 4OO ZŁ ZALICZKI Z DOPISKIEM DOKŁADNYM IMIENIEM NAZWISKIEM DZIECKA, ADRESEM, RIMINI 6-15.O7.2O18 ORAZ DOPISKIEM JUDO BĘDZIN

2 POSŁAĆ MAILEM POTWIERDZENIE WPŁATY Z PROŚBĄ O UMOWĘ

3 OTRZYMANE DOKUMENTY WYPEŁNIĆ I ODESŁAĆ DO BIURA

4 KARTĘ UCZESTNIKA WAKACJI ODDAJEMY TRENERCE LINK – karta obozowa

……………………………………………………………………………….

LINK – http://www.mamuno.pl/osw,64,Wlochy—Rimini,232

WYBRZEŻE RIMINI   –  Hotel Villa Del Sole

06-15-07.2018

Cena zawiera:
– przejazd autokarem zachodnim LUX /autokar do dyspozycji podczas całego pobytu we Włoszech/
– opieka ratownika podczas kąpieli w morzu.
– noclegi – hotel w  Rimini.
– Turnieje piłki nożnej i siatkowej z nagrodami ? !!!
– noclegi i wyżywienie wg programu. 3 razy dziennie.
– taksa klimatyczna
– 2 wycieczki fakultatywne: San Marino i Cesenatico
– upominek dla każdego uczestnika
– Ubezpieczenie KL 10000 euro , NW 5000zł
– bogaty program, treningi judo na plaży w wolnym czasie

Cena nie zawiera:
– Obowiązkowo: wycieczka do Mirabilandii w drodze powrotnej do Polski – 30 Euro/os.
– Składki na Narodowy Fundusz Gwarancyjny: 10zł/os.

DLA CHĘTNYCH – NIE OBOWIĄZKOWE

Zwiedzanie Rzymu – 90euro  60-65 euro.
Zwiedzanie Werony 65 euro – 35 euro

Rimini – największe i najbardziej znane kąpielisko nad Morzem Adriatyckim, które przyciąga młodzież z całej Europy a życie tętni tu 24 h na dobę! Stare rzymskie miasto przeszło wiele zmian i dziś jest ośrodkiem wypoczynkowym pełnym rozrywek idealnych dla młodych ludzi, którym marzy się luz, muzyka i dobre międzynarodowe towarzystwo. Kolorowe promenady, restauracje, bary, sklepy są czynne non stop. To miasto nigdy nie śpi. Wakacje we Włoszech nie mogą obejść się bez pizzy, spaghetti i włoskich lodów! W najbardziej jednak cieszą bajeczne, piaszczyste plaże na których można leniuchować, zagrać w siatkówkę plażową czy kąpać się w ciepłym morzu do woli. Do pełni szczęścia proponujemy przechadzkę romantycznymi uliczkami Starego Miasta Rimini, zdjęcia przy moście Tyberiusza i Łuku Triumfalnym Konstantyna. Nie można zapomnieć o zabawie w największej trzy poziomowej dyskotece Carnaby w której usłyszycie największe Hity ze światowej listy przebojów.

Hotel – znajduje się w centrum, najpopularniejszej wśród młodzieży centralnej dzielnicy Rimini. Położony ok. 120  m od szerokiej piaszczystej plaży, zaledwie 50 m od tętniącego życiem i imprezami deptaku. Pokoje 3 – 4 – 5 osobowe ( łóżka piętrowe) z łazienkami oraz TV.
Na terenie hotelu znajduje się: winda, klimatyzowana restauracja, barek, sala świetlicowa, stół do tenisa stołowego. Atrakcyjne położenie w pobliżu najmodniejszych dyskotek Rimini: Altromondo i Carnaby, które gwarantują udaną zabawę dla osób, które lubią bawić się w dobrym towarzystwie  Miłośnicy nocnego życia znajdą w okolicy liczne bary i kluby oraz dyskoteki. Wybrzeże Rimini słynie z bardzo rozrywkowego charakteru. W pobliżu znajduje się także wiele parków rozrywki i innych atrakcji – m.in. parki wodne, tory go-kartów i motocross, jezioro z łowiskiem, minigolf, korty tenisowe i wiele innych. Kraina słońca ?  zapraszamy.

Wyżywienie:
3 posiłki dziennie ( kuchnia włoska)– śniadania kontynentalne wzmocnione, jednodaniowy ciepły lunch oraz dwudaniowa kolacja na gorąco. Woda do posiłków w cenie.

Ważne informacje:
Uczestnicy obozu powinni posiadać:
ważny paszport lub tymczasowy dowód osobisty, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, wygodne obuwie , strój sportowy, nakrycie głowy, kieszonkowe ok. 80-120 EURO + EURO na wybrane przez siebie wycieczki.

Cena obejmuje:
zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie, ubezpieczenie, realizację programu, transport (autokar klasy turystycznej LUX z klimatyzacją, wc, barkiem i video), opiekę wychowawców, opieka instruktorów sportu danej dyscypliny (siatkówka, koszykówka, pływanie), ratownika, 2 wycieczki gratis!!!
Cena nie obejmuje: obligatoryjnej wycieczki: Mirabilandia = 30 Euro/os.

Dyskoteki: MINIMUM 16 LAT
BAIA IMPERIALE – uważany za jeden z 10 najlepszych i najpiękniejszych klubów na świecie. Podczas imprez w klubie za nużycie się w świecie fantasy wśród posągów rzymskich czy filarów świątyni… To klub z basenem oraz z muzyką, która poruszy do tańca każdego.
Wstęp ok. 30 EUR
CARNABY – dyskoteka z trzema poziomami! Pierwszy – THE CAVE – w klimacie hip hop-u i rap-u, drugi poziom – THE DANCE AREA – dla fanów elektro i hause oraz trzeci poziom DISCO PUB – szalone lata 60’ 70’ 90’, czyli rock i latino. A oprócz tego codziennie międzynarodowe karaoke! Wstęp ok. 10 EUR.
ALTROMONDO STUDIOS
– klub z nowoczesnym wystrojem, gdzie poczujesz się nieziemsko! Występują tu takie gwiazdy jak: DJ Gigi D’Agostino czy DJ Tiesto. To tutaj czekają na Was szalone imprezy i najgorętsze rytmy. Wstęp ok. 14 EUR

Ten wpis został opublikowany w kategorii Judo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.