2015 – SZERMIERKA

images

OD PAŹDZIERNIKA SZERMIERKA W UKS MOS BĘDZIN
W poniedziałek 19 października w MZS nr 4 w Będzinie odbyło się spotkanie z rodzicami dzieci i młodzieży z UKS MOS Będzin.
W tym roku ogłoszony został nabór do sekcji szermierczej, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i udało się stworzyć grupę 38 dzieci. Trenerem grupy został Krzysztof Wątor nauczyciel wychowania fizycznego w MZS nr 4 oraz trener sekcji szermierczej w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Będzinie.
Celem utworzenie nowej sekcji jest popularyzacja i promocja szermierki na terenie Miasta Będzina, uczestniczenie w zawodach sportowych dzieci i młodzieży.
W trakcie spotkanie przekazany został komplet sprzętu sportowego dla szermierzy maska i kamizelka ufundowana przez Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczęszczania na sportowe zajęcia popołudniowe organizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Będzinie oraz zachęcamy do odwiedzania strony internetowej www.mos.bedzin.p;.

PIERWSZE SPOTKANIE – NABÓR DO SEKCJI

20151019_183132  DSC01426

20151019_183219 20151019_183642

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Szermierka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.