XVIII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ JUDO

 

W sobotę 05.12.2020 roku odbył się XVIII Mikołajkowy Turniej Judo. Tegoroczny w bardzo zaostrzonych rygorach sanitarnych, bez rodziców najwierniejszych kibiców. W zawodach wzięło udział ponad 70 zawodników i zawodniczek będzińskich sekcji Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego. Zawodnicy rywalizowali na małej sali na Ksawerze jednak walki były bardzo ładne co świadczy o dobrej pracy trenerskiej Jolanty Poświat i Romualda Barana – trenerów MOS Będzin.
Gościem Honorowym turnieju był Jerzy Kulawiak prawie 80 letni czynny judoka, aktualny Mistrz Polski Weteranów. Zawodniczką turnieju została jednogłośnie Magdalena Dziakiewicz a zawodnikiem Ignacy Łącki – gratulujemy judo;kom i ich rodzicom. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy za rok.

LINK DO ZDJĘĆ Z TURNIEJU https://photos.google.com/share/AF1QipMhvLTkIlKwiC7NPR2XEniun0bKdAhsXT94vRmRJ0iaTRFTt-0Qm7tkKZEMHYLKUQ?fbclid=IwAR2HIk2V2dKzGaRI8KRVhAp6wHH0mhbCSng_oIx2lq71SloAakl8x6dg0q4&key=bXdCcUxXSlE1TGhLODRobDhMQlg2UGVNNTBueWhn

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.