OŻAROWICE – Śląska Liga JUDO

 

         Od ostatnich zawodów minęło kilka tygodni. Wszyscy nie mogli się doczekać kiedy wystartuje wiosenna runda Śląskiej Ligi Judo.  I wreszcie doczekaliśmy się!!! 7 marca 2020 w nowej odsłonie rozpoczęliśmy udział w rywalizacji sportowej. Na zawody w Ożarowicach  zgłosiło się 32 reprezentantów naszego Klubu. Były sportowe debiuty, były również powroty na tatami po dłuższej przerwie. Wszyscy coś chcieli udowodnić, albo sprawdzić swoją formę i poziom umiejętności. W trakcie całego dnia ( skończyliśmy grubo po godzinie 18,00) obserwowaliśmy radość zwycięstwa, smutek porażki oraz mnóstwo sportowej złości. Wszystkim uczestnikom gratulujemy  pięknej sportowej postawy i walki ze swoimi słabościami. Do Będzina oczywiście nie wróciliśmy z pustymi rękami! 

I MIEJSCE:

Cekus Alicja, Pawłowski Wiktor, Kiszka Alicja, Modelski Sergiusz, Gaik Borys, Kroczek Katarzyna

II MIEJSCE:

Staniewski Aleksander, Bochenek Jan, Natkaniec Oskar, Rogulska Izabela, Flanczewski Piotr, Jankowski Nikodem, Hanna Cieśla

III MIEJSCE:

Makuła Jakub,Pancak Aleksandra, Rogulski Adam,Margiel Aleksander, Cekus Jakub, Łącki Ignacy, Modelski Serafin

Trzeba tu również wspomnieć o Adkadiuszu Skorupka, naszy będziński sędzia okręgowy judo, który bardzo sprawiedliwie sędziował walki nie tylko naszych zawodników.

     

   

   

 

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Judo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.