XVII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ JUDO BĘDZIN

XVII TURNIEJ MIKOŁAJKOWY  JUDO

BĘDZIN 07.12.2019 ROK

Organizator

MOS Będzin, Urząd Miasta Będzina, UKS MOS Będzin oraz rodzice dzieci trenujących judo

Tegoroczny turniej judo przeszedł do historii.

Od 9 rano w sobotę dzieci rywalizowały na 2 matach najpierw w parterze potem stojąc. Zaproszono 4 kluby z UKS Suszec z utytułowaną trenerką Anną Krajewską Żemłą , MOSiR Czeladź z trenerem Jakubem Sobańskim, MTS Płomień Milowice z trenerką Ewą Kowal i UKS Oktagon Sosnowiec z trenerami bardzo utytułowanymi Agnieszką Berger i Piotrem Kamrowskim. Z naszej sekcji MOS Będzin oczywiście obecni byli trenerzy Jolanta Poświat i Romuald Baran. Zawody jak co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem z powodu ciepłej sportowej atmosfery oraz cennych prezentów mikołajkowych. Dzięki wsparciu Urzędu Miasta oraz Pana Prezydenta Łukasza Komoniewskiego oraz ludzi o Wielkich Sercach na buziach dzieci widać było ogromne zadowoleni. Gościem honorowym tegorocznego turnieju był wybitny człowiek, miłośnik sportów walki i kultury Japonii Seweryn Magdziak 10 dan. Pokaz który przygotował zapierał dech w piersiach za co dziękujemy. Podczas zawodów mogliśmy poczęstować się kiełbaskami z grila, napić się kawy czy spróbować wypieków, które przygotowali rodzice dzieci trenujących judo.Przez 3 godziny dorośli oddawali honorowo krew. Prowadziliśmy wspólnie z przedszkolem Zając Poziomka akcję pomocy Mai  – zebrane pieniążki jej w pomogą w powrocie do zdrowia.

W sportowej rywalizacji  wzięło udział około 150 dzieciaków a każde z nich wróciło do domu z medalem, dyplomem i paczką mikołajkową. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Bartosz Tołaj z MOS Będzin a najlepszą zawodniczką Lena Klonek z MTS Płomień Milowice. Wszystkim gratulujemy. Po rywalizacji indywidualnej przystąpiliśmy do walk drużynowych. $ kluby walczyły o puchar mikołaja. Po bardzo wyrównanych walkach 1 miejsce wywalczył MOS Będzin, 2 UKS Suszec i 3 MOSiR Czeladź.

Bardzo dziękujemy naszym judo’kom , złotym, kochanym, judo’kom za 1 miejsce.

KOCHAMY WAS trenerzy Jola i Romuald

WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA RODZICOM ZAANGAŻOWANYM W POMOC PRZY TURNIEJU – BEZ WAS NIE DALIBYŚMY RADY – DZIĘKUJEMY  BARDZO

DZIĘKUJEMY FIRMOM ZA SŁODKOŚCI DO PACZEK

KKL AUTO GAZ, CZAKRAM, EKOLOGIA PG, MOZ NSZZ KOKSOWNI PRZYJAŹŃ, ENERGYLANDIA, ZANINI POLSKA, BARA MIERZĘCICE I KILKU SKROMNYCH LUDZI KTÓRZY NIE CHCĄ SIĘ REKLAMOWAĆ – DZIĘKUJEMY

DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ MARIUSZOWI VEL MAŃKOWI ZA CENTRUM DOWODZENIA,  4 SĘDZIOM ZA PROFESJONALNE SĘDZIOWANIE ORAZ KRZYSIOWI ZA WSZYSTKO. ANI I MARYSI – DZIĘKI

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Judo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.