Śląska Liga Judo Koszęcin

5 września 2019 r Koszęcin

19 zawodniczek i zawodników   z będzińskiej sekcji Judo wzięło udział w tej cyklicznej imprezie sportowej. Przywieźliśmy do domu 13 medali a 6 osób znalazło się tuż przy podium zajmując 4  miejsce jednocześnie zdobywając potężny bagaż doświadczenia . Rywalizacja spora jak na sobotę. Udział wzięło ponad 6OO zawodników z naszego regionu. Wiemy kto dobry i wiemy kto musi jeszcze popracować – dobry sprawdzian wiedzy.

I Miejsce:

Aleksander Margiel                                                                                                                          Maja Zarychta

II Miejsce:

Adam Rogulski                                                                                                                                Alicja Cekus                                                                                                                                          Tomasz Komendarski                                                                                                                      Jakub Cekus                                                                                                                                      Julia Stolarska

III Miejsce:

Kacper Kędzierski                                                                                                                          Hanna Cieśla                                                                                                                                  Izabela Rogulska                                                                                                                                Oskar Natkaniec                                                                                                                                Ignacy Łącki                                                                                                                                Wiktoria Kosznicka

IV Miejsce

Jan Sobol                                                                                                                                              Borys Gaik                                                                                                                                              Nikodem Jankowski                                                                                                                                Piotr Juszczyk                                                                                                                                    Serafin Modelski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Judo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.