Moje Judo – pokaz w szkole

Czasem w szkołach organizowane są konkursy celem wyłonienia najciekawszych pozaszkolnych zainteresowań  uczniów. Nauczyciele oceniają dzieci talenty i różne hobby. Taki właśnie konkurs zorganizowała szkoła Borysa Gaika w Dąbrowie Górniczej.  Czasem jest to gra na gitarze innym razem śpiew a nasz zawodnik zaprezentował swoje umiejętności w judo. Borysowi towarzyszył Piotr a całość poprowadził trener Romuald Baran. Konkurencja była duża jednak udało się !!!! Borys zajął 1 miejsce. Wielkie brawa należą się za poważne podejście do konkursu naszego przecież młodego jeszcze zawodnika. Wiedza i wykonanie technik możemy zobaczyć na poniższych filmikach. Gratulujemy !!!!

część 1

część 2

Ten wpis został opublikowany w kategorii Judo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.