O8.12.2O18 XVI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ JUDO BĘDZIN

W dniu 8 grudnia 2O18 roku odbył się XVI Mikołajkowy Turniej Judo. W turnieju wzięło udział 5 klubów judo z naszego regionu: UKS Suszec, MTS Płomień Milowice, MOSiR Czeladź, UKS Dwójka Tarnowskie Góry i MOS Będzin. Startowało prawie 15O zawodników i zawodniczek w wieku od 6 lat do 16 roku życia. Przeprowadzono sportową rywalizację dla młodszych w parterze i dla bardziej zaawansowanych w stójce. Wybrano najlepszego zawodnika i zawodniczkę turnieju a każdy uczestnik otrzymał oprócz dyplomu i medalu paczkę ze słodyczami. Judocy jak co roku pomagali chorej na łamliwość kości Natalii a rodzice oddawali honorowo krew w ambulansie który przyjeżdża do nas co rok. Była sportowa zabawa i wiele radości dzieci. Gośćmi tegorocznego turnieju był Cezary Podraza 7 krotny Mistrz Świata w kickboxingu oraz brązowy medalista Mistrzostw Świata w siłowaniu na rękę Mariusz Grochowski. Były autografy i wspólne zdjęcia z Mistrzami. Turniej uważamy za wyjątkowo udany.

TEGOROCZNI GOŚCIE HONOROWI

 

   

   

   

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.